شرایط و قوانین

هنگامی که شما از وب سایت پارس لوکا استفاده می‌کنید به این معنی می‌باشد که تمامی شرایط و قوانین زیر را پذیرفته‌اید. از شما کاربران گرامی تقاضا داریم برای ارائه سرویس‌دهی خوب و جلوگیری از بروز مشکل، شرایط و قوانین را رعایت فرمایید.

شرایط و قوانین عمومی:

۱- کاربر باید مشخصات واقعی خود (مانند نام و نام خانوادگی و ایمیل) را درج کند. در صورتی که کاربر مشخصات واقعی خود را درج نکند عواقب آن به عهده کاربر می‌باشد.

۲- ممکن است به دلایلی پارس لوکا برای اشخاص حقیقی اسکن کارت ملی یا شناسنامه و برای اشخاص حقوقی کپی روزنامه رسمی یا نامه با سربرگ و مهر را درخواست کند. در این صورت کاربر (حقیقی یا حقوقی) باید این موارد را در اختیار پارس لوکا قرار دهد.

۳- کاربر باید از یک رمز عبور قوی استفاده کند. برای داشتن رمز عبور قوی از حروف کوچک و بزرگ، اعداد و کاراکترهای خاص مانند !@#$ استفاده کنید. هم چنین می‌توانید از گزینه رمز تصادفی که در وب سایت وجود دارد استفاده کنید. توجه کنید که از اعداد، حروف، کاراکترهای پشت سر هم، تکراری و یک در میان استفاده نکنید. شماره تماس، کد ملی، شماره شناسنامه، نام و نام خانوادگی را به عنوان رمز عبور قرار ندهید. نباید رمز عبور خود را در اختیار دیگران بگذارید.

۴- کاربر باید از ایمیل معتبر استفاده کند چون لینک ثبت نام، رمز عبور جدید و... به ایمیل ارسال می‌شود. به هیچ عنوان نباید از ایمیل‌های موقت استفاده کنید. پارس لوکا این حق را دارد که حسابی که با ایمیل موقت ساخته شده است را مسدود کند.

۵- وقتی که کاربر فایلی را آپلود می‌کند و در اختیار دیگران می‌گذارد به این معنا است که کاربر اجازه استفاده از آن فایل را به دیگران داده است لذا دیگران هر کاری که با این فایل‌ها بکنند‌، مسئولیتش بر عهده کاربر می‌باشد و پارس لوکا هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

۶- پارس لوکا مسئولیتی در قبال عدم رعایت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل پیش بینی نشده (فورس ماژور) پدید آمده‌اند، از جمله: بلایای طبیعی، جنگ، شورش، اغتشاشات، حوادث کلی، زمین لرزه، اعتصاب، آتش سوزی، سیل، انفجار، کمبود نیروی کار، تصادفات، توقیف، فیلترینگ، محدودیت‌های دولتی، تحریم‌های بین المللی و… را نمی‌پذیرد. ضمن اینکه پارس لوکا در هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی از قبیل از دست رفتن اطلاعات و… مسئول نمی‌باشد و شما به هنگام استفاده از پارس لوکا این تعهد را میدهید که ادعایی در این رابطه نداشته باشید. در چنین شرایطی پارس لوکا تمام تلاش خود را می‌کند تا تاثیرات هر یک از این موارد را کاملاً از بین ببرد یا بسیار کاهش دهد و به بهترین شکل سرویس‌دهی کند.

شرایط و قوانین آپلود فایل:

۱- تمامی فایل‌های آپلود شده باید تابع قوانین بین المللی و کشور باشند. آپلود کردن موسیقی، فیلم، عکس و… که خلاف قوانین بین المللی یا کشور باشند، ممکن است بدون اطلاع قبلی مسدود شوند. پارس لوکا هیچ گونه مسئولیتی در قبال فایل‌هایی که کاربران آپلود می‌کنند ندارد و مسئولیت آن کاملاً بر عهده کاربران می‌باشد.

۲- استفاده از سرویس‌های پارس لوکا برای موارد زیر ممنوع می‌باشد:

- آپلود، نگهداری یا به اشتراک گذاری فایل‌های ویروسی، خرابکارانه، سیاسی، توهین آمیز و مستهجن.

- آپلود فایل‌هایی که دارای قوانین کپی رایت باشند، در صورتی که صاحب آن فایل دارای کپی رایت شکایت کند، فایل مسدود یا حذف می‌شود.

- آپلود، نگهداری یا به اشتراک گذاری فایل‌هایی که به هر گونه باعث جلوگیری از ارائه خدمات پارس لوکا به کاربران می‌شود.

- ایجاد حملات تکذیب سرویس با استفاده از لینک‌های دانلود.

- جمع‌آوری اطلاعات و فایل‌ها به هر روش ممکن.

شرایط و قوانین حساب کاربری ویژه (حساب‌هایی که برای آنها هزینه پرداخت می‌کنید):

۱- کاربر موظف است در تاریخ سررسید اقدام به پرداخت هزینه سرویس خود کند. در غیر این صورت عواقب آن به عهده کاربر می‌باشد. برای جلوگیری از بروز مشکل می‌توانید حساب کاربری خود را شارژ کنید و به قسمت “نمایش اطلاعات کاربری” رفته و تیک گزینه “شارژ اتوماتیک” را بزنید. بدین صورت، هنگام موعد پرداخت، هزینه حساب کاربری خود به خود کسر شده و سرویس شما تمدید می‌شود.

۲- تا زمانی که سرویس ویژه شما فعال است و از تاریخ انقضاء سرویس ویژه ۱۵ روز گذشته باشد، هیچ فایلی از حساب شما حذف نمی‌شود مگر اینکه فایلی خلاف قوانین باشد. بعد از گذشت ۱۵ روز از تاریخ انقضا یک ایمیل و یک پیامک در مورد پایان یافتن تاریخ سرویس برای شما ارسال می‌کنیم. سپس در صورتی که اقدام به تمدید سرویس نکردید، فایل‌های شما حذف می‌شوند و فقط چهل گیگابایت (معادل با فضای حساب کاربری رایگان) از آنها باقی خواهد ماند.

توضیحات تکمیلی:

* در صورتی که کاربر قوانین را رعایت نکند، پارس لوکا این اختیار را دارد که بدون اطلاع قبلی حساب کاربر را مسدود کند. در صورتی که حسابی مسدود شد و کاربر به اخطارها توجه نکند، پارس لوکا می تواند حساب کاربر را حذف کند. در صورتی که حساب کاربری حذف شود، امکان بازگردانی آن وجود ندارد. هم چنین اگر حساب کاربری مسدود یا حذف شد، امکان بازگردانی هزینه پرداختی وجود ندارد.

* ارتباط با پارس لوکا فقط از قسمت تماس با ما (تیکت) امکان پذیر می‌باشد. هنگام تماس با پارس لوکا به هیچ عنوان لازم نیست که رمز عبور حساب کاربری، رمز عبور ایمیل، رمز عبور و رمز دوم کارت بانکی و سایر موارد حساس را در اختیار پشتیبانان قرار دهید.

* پارس لوکا این حق را دارد که قوانین را به روز کند. هر زمان که قوانین به روز شوند، از قسمت وبلاگ و شبکه‌های اجتماعی اطلاع رسانی می‌کنیم.