حریم خصوصی

یکی از اصلی‌ترین موارد مورد توجه برای پارس لوکا حریم خصوصی می‌باشد. ما همواره در تلاشیم که به بهترین شکل حریم خصوصی کاربران را حفظ کنیم.

۱- مشخصات کاربر (نام و نام خانوادگی، تلفن همراه، ایمیل، رمز عبور و…) نزد پارس لوکا محفوظ می‌باشد و مشخصات کاربر در هیچ جایی منتشر نمی‌شود. پارس لوکا همواره در تلاش است از مشخصات کاربر محافظت کند، ضمن اینکه کاربر نیز موظف است از مشخصاتش محافظت کند و در صورتی که مشخصاتش تغییر کرد، آنها را به روز کند.

۲- پارس لوکا به هیچ عنوان از ایمیل کاربران برای ایمیل‌های تبلیغاتی استفاده نمی‌کند و هیچ‌گاه ایمیل کاربران را در اختیار اشخاص، گروه‌ها، سامانه‌های ارسال ایمیل انبوه، شرکت‌های تبلیغاتی، موسسات و… قرار نمی‌دهد. پارس لوکا این حق را دارد که برای اطلاع رسانی در مورد سرویس‌های خود و سایر موارد به کاربران ایمیل ارسال کند.

۳- پارس لوکا هیچ‌گاه فایل‌های کاربران را در اختیار اشخاص، گروه‌ها، موسسات و… قرار نمی‌دهد یا نمی‌فروشد. اگر پارس لوکا نامه رسمی از طرف نهادهای قانونی مبنی بر بررسی فایل یا فایل‌هایی دریافت کرد، این حق را دارد که با صاحب نامه همکاری کند. لطفاً تا حد امکان از آپلود فایل‌های شخصی و خانوادگی خودداری فرمایید. در صورت سو استفاده دیگران از این فایل‌ها پارس لوکا مسئولیتی در قبال آن ندارد.

۴- کاربران فقط می‌توانند بین فایل‌هایی که آپلود کرده‌اند جستجو کنند. هیچ کاربری قادر نخواهد بود که بین فایل‌های آپلود شده در پارس لوکا جستجو کند.

۵- پارس لوکا می تواند برای برقراری امنیت، برخی از اطلاعات کاربر (مانند نوع و نسخه مرورگر، IP، تاریخ و زمان ورود به سایت، صفحات مراجعه شده و...) را در سرور خود ذخیره کند.

* پارس لوکا این حق را دارد که هر کاربری که حریم خصوصی را نقض کرد، بدون اطلاع قبلی حساب کاربری (اکانت) آن کاربر را مسدود کند.

* پارس لوکا این حق را دارد که قسمت حریم خصوصی را به روز کند. هر زمان که قسمت حریم خصوصی به روز شود، از قسمت وبلاگ و شبکه‌های اجتماعی اطلاع رسانی می‌کنیم.