درباره ما

پارس لوکا

ما جزء اولین وب سایت‌های ذخیره و اشتراک گذاری فایل در ایران هستیم. در ۲۲ تیر ۱۳۸۹ دامنه Uploaded.ir را ثبت کردیم. سپس شروع به راه اندازی وب سایت کردیم. در اسفند ۱۳۸۹ نسخه اولیه وب سایت را پس از شش ماه تست و سرویس‌دهی به کاربران، به صورت رسمی راه اندازی کردیم.

در ۱۸ تیر ۱۳۹۱ نسخه دوم وب سایت را راه اندازی کردیم. هم چنین با توجه به اینکه دامنه ir برای ما و بعضی از کاربران مشکل ساز بود، دامنه Uploadefile.com را ثبت کردیم و دامنه را به Uploadefile.com تغییر دادیم.

در ۴ خرداد ۱۳۹۲ قالب جدید وب سایت را بالا آوردیم. هم چنین از اسفند ۱۳۸۹ تا پایان سال ۱۳۹۲ تغییرات و امکانات زیر را به وب سایت اضاف کردیم: افزودن درگاه پرداخت آنلاین - افزودن حساب لینک دانلود غیر مستقیم - افزودن سطل زباله - افزودن تمدید حساب کاربری به صورت خود به خود - افزودن امکاناتی به فایل منجر - امکان گذاشتن رمز روی فایل‌ها قبل از دانلود - امکان نوشتن توضیح برای فایل‌ها قبل از دانلود - افزودن قسمت ارسال تیکت برای پشتیبانی - راه اندازی سامانه ارسال پیامک به کاربران - امکان آپلود فایل از لینک - امکان کپی کردن فایل‌های کاربران به شرط اینکه کاربر اجازه کپی کردن فایل‌هایش را داده باشد - افزودن کیبورد مجازی برای امنیت بیشتر - راه اندازی پشتیبانی آنلاین - ارتقای پرت ارتباطی سرور - چندین بار افزایش یافتن فضای حساب کاربری رایگان - چندین بار افزایش یافتن تعداد آپلود هم زمان فایل - چندین بار افزایش یافتن سقف حجم فایل برای آپلود - چندین بار افزایش یافتن مدت نگهداری فایل‌ها در حساب کاربری رایگان - کاهش زمان انتظار برای دانلود فایل - کاهش هزینه حساب‌های کاربری و حذف محدودیت سرعت دانلود

در سال ۱۳۹۳ تصمیم گرفتیم که علاوه بر ذخیره و اشتراک گذاری فایل، خدمات دیگری نیز ارائه دهیم. به همین دلیل اسم وب سایت را به "پارس لوکا" به معنی سرزمین پارس تغییر دادیم و دامنه را به ParsLoka.com تغییر دادیم. ما برای همیشه از همین دامنه استفاده می‌کنیم و برنامه‌ای برای تغییر دامنه نداریم.

در اسفند ۱۳۹۵ کار برنامه نویسی برای ساخت نسخه اختصاصی وب سایت به پایان رسید. از این تاریخ به بعد ما از نسخه اختصاصی خودمان استفاده می‌کنیم.

ما همواره در تلاشیم تا امکانات جدیدی را به وب سایت اضاف کنیم و به بهترین شکل به شما کاربران گرامی سرویس‌دهی کنیم.